Aktualności

Aktualności

Lekarz dentysta Michał Wiącek w dniach 16.08.2019r. przebywa na urlopie . Pracownia RTG jest również nieczynna.Rejestracja telefoniczna czynna od 19.08.2019r. Zapraszamy ponownie od 19.08.2019r.
Czytaj dalej
Życzymy wszystkim dużo dobrego w nadchodzącym 2019 roku . Stomatologia Wiącek .
Czytaj dalej
Wszystkim naszym obecnym i przyszłym pacjentom życzymy dużo radości , szczęścia i zdrowia w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku . Stomatologia Wiącek .
Czytaj dalej
Kolejna nowość! Fachowcy z firmy Carestream zamontowali dzisiaj w naszym Gabinecie najbardziej innowacyjny aparat CS 8100 3D do wykonywania zdjęć tomograficzych i pantomograficznych w najwyższej rozdzielczości i o szerokim polu widzenia. Od dzisiaj oferujemy Państwu najlepszą jakość..
Czytaj dalej
Nowy gabinet w naszej Praktyce już otwarty! Czasochłonne zabiegi, takie jak leczenie endodontyczne pod mikroskopem, wszczepianie implantów czy przygotowanie pod prace protetyczne nie muszą być żmudne i nudne od dzisiaj mają Państwo do dyspozycji klimatyzowane pomieszczenie z..
Czytaj dalej
Informujemy,że od października 2016 roku gabinet stomatologiczny został wyposażony w nowoczesny mikroskop stomatologiczny,umożliwiający leczenie endodontyczne ( kanałowe ) trudnych przypadków , których leczenie tradycyjną metodą nie jest możliwe .   Zakres nowych..
Czytaj dalej
1 2 3 4