Aktualności

Aktualności

Lekarz dentysta Michał Wiącek i Dominika Słocińska dniach 05-09.07.2021r. przebywają na urlopie . Pracownia RTG jest również nieczynna.Lekarz Stomatolog Danuta Wiącek pracuje bez zmian w tym czasie. Zapraszamy ponownie od 12.07.2021r.
Czytaj dalej
Gabinet stomatologiczny wraz z pracownią RTG jest czynny codziennie. Zakres usług jest na bieżąco dostosowywany do sytuacji panującej w naszym mieście i regionie.    Stomatologia Wiącek 
Czytaj dalej
Życzymy wszystkim dużo dobrego w nadchodzącym 2020 roku . Stomatologia Wiącek .
Czytaj dalej
Wszystkim naszym obecnym i przyszłym pacjentom życzymy dużo radości , szczęścia i zdrowia w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku . Stomatologia Wiącek .
Czytaj dalej
Kolejna nowość! Fachowcy z firmy Carestream zamontowali dzisiaj w naszym Gabinecie najbardziej innowacyjny aparat CS 8100 3D do wykonywania zdjęć tomograficzych i pantomograficznych w najwyższej rozdzielczości i o szerokim polu widzenia. Od dzisiaj oferujemy Państwu najlepszą jakość zdjęć oraz..
Czytaj dalej
Nowy gabinet w naszej Praktyce już otwarty! Czasochłonne zabiegi, takie jak leczenie endodontyczne pod mikroskopem, wszczepianie implantów czy przygotowanie pod prace protetyczne nie muszą być żmudne i nudne od dzisiaj mają Państwo do dyspozycji klimatyzowane pomieszczenie z wygodnym i..
Czytaj dalej
1 2 3 4